HomeCompeticionesResultadosResultados Anteriores

Resultados Anteriores

Temporada 2016-17

Waterpolo 2016-17.- Resultados web, FEGAN

Ligas Galegas, 1ª división2ª división e Infantil

Cto Gallego Infantil Mixto verano2017

Master 2016-17.- Resultados web, FEGAN

Liga Galega: 1ª xornada2ª xornada3ª xornada, 4ª xornada. clasificación

23/04/2017 I Trofeo Juan Varela (Batallones)

Natación 2016-17.- Resultados web, FEGAN, RFEN. 

29/10/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA INFANTIL A Gandara
05/11/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA CLUBES Náutico
12/11/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA ALEVÍN Batallones
19/11/16 CAMPIONATO GALEGO L. D. Rias do Sur
19/11/16 1ª XORNADA LIGA GALEGA BENXAMÍN CD Javier Gómez
19/11/16 1ª xornada Liga Galega Promesa CD Javier Gómez
26/11/16 XXIV Trofeo Cidade de Narón A Gandara
03/12/16 2ª XORNADA LIGA GALEGA INFANTIL Batallones
03/12/16 2ª XORNADA LIGA GALEGA ALEVÍN CD Javier Gómez
16/12/16 CTO ESPAÑA ABSOLUTO P25 Sabadell
17/12/16 2ª XORNADA LIGA BENXAMÍN A Gandara
28/12/16 CAMPIONATO GALEGO ABS. (P25)  Sta Isabel
14/01/17 3ªXORNADA LIGA ALEVÍN A Gandara
21/01/17 2ªXORNADA LIGA GALEGA CLUBES MunicipalXove
28/01/17 2ª xornada Liga Galega Promesa Batallones
04/02/17 3ª XORNADA LIGA BENXAMÍN Batallones
04/02/17 Toma Tiempos  CD Javier Gómez
11/02/17 4ª XORNADA LIGA GALEGA ALEVIN A Gandara
11/02/17 CAMPIONATO ESPAÑA AUTONOMIAS M86,Madrid
18/02/17 CAMPIONATO ESPAÑA LD   
18/02/17 3ª xornada Liga Galega Promesa CD Javier Gómez
24/02/17 CTO GALEGO INFANTIL-JUNIOR INV. Olimpica Cervo
04/03/17 COPA GALEGA DE CLUBES  CDJavier Gómez
18/03/17 4ª XORNADA LIGA BENXAMÍN A Gandara
18/03/17 CAMPIONATO ESPAÑA INF-JUNIOR Gijón (Sta Olaya)
25/03/17 3ª XORNADA LIGA GALEGA CLUBES Batallones
25/03/17 CAMPIONATO ESPAÑA CSD  
01/04/17 XI Trofeo Promesas Lerez Rias do Sur
01/04/17 3ª XORNADA LIGA GALEGA INFANTIL MunicipalXove
01/04/17 4ª xornada Liga Galega Promesa Batallones
01/04/17 5ª XORNADA LIGA BENXAMÍN Batallones
08/04/17 CTO.ESPAÑA OPEN PRIMAVERA  
09/04/17 Trofeo de Avilés Quirinal
22/04/17 XXXVII  MEMORIAL INT. JUAN VARELA Batallones
29/04/17 5ª XORNADA LIGA ALEVÍN CD Javier Gómez
29/04/17 FASE FINAL LIGA GALEGA CLUBES s/clasificación
05/05/17 COPA ESPAÑA CLUBES  
06/05/17 6ªXORNADA LIGA BENXAMÍN CD Javier Gómez
13/05/17 4ª XORNDA LIGA INFANTIL Fluvial
13/05/17 Torneo de ANTA Espinho
20/05/17 6ª XORNADA LIGA ALEVÍN Batallones
27/05/17 Trofeo Cidade de Lugo Fluvial
03/06/17 FESTIVAL DE PROMESAS Frigsa
10/06/17 Toma Tiempos p50 m. Cervo
17/06/17 Trofeo Pedro Escudero Rosario Dueñas
17/06/17 COPA GALEGA BENXAMÍN s/clasificación
  CAMPIONATO ESPAÑA AUGAS ABERTAS  
01/07/17 CAMPIONATO GALEGO ALEVÍN Rosario Dueñas
06/07/17 CAMPIONATO GALEGO DE VERANO Rias do Sur
19/07/17 CAMPIONATO DE ESPAÑA ALEVINCSD Barcelona
27/07/17 CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL VERANO  Malaga
01/08/17 CTO DE ESPAÑA “OPEN” ABS-JUNIOR Terrasa

Temporada 2016-17

Master 15-16.- Resultados Web FEGAN

Liga Galega, Clasificación.

4ªxornada de liga, Carballo-15/05/2016

- 3ª xornada de Liga celebrada en Lugo, 17/04/2016

Waterpolo 15-16.- Resultados web FEGAN

Ligas Galegas, 1ª divisiónCadete e Infantil

Natación 15-16.- Resultados web FEGAN, RFEN.

Torneo Primavera, A Gandara 4/06/2016

-Festival Galego Promesa, Batallones 4/06/2016

7ª xornada Liga Benxamín, Batallones 28/04/2016

- 7ª xornada Liga Alevín, Ferrol, 21/05/2016

3ª xornada Liga Infantil, Narón, 07/05/2016

4ª xornada Liga Promesa, Batallones, 07/05/2016

6ª xornada Liga Alevín, Narón, 23/04/2016

Fase Final Liga de Clubes, ,23/04/2016

Toma de Tempos, Cervo, 02/04/2016

5ª xornada Liga Alevín, Ferrol, 02/04/2016

6ª xornada Liga Benxamín, Ferrol, 02/04/2016

- XXIXTrofeo de Avilés, Quirinal-Avilés, 19/03/2016

Campionato de España OPEN Primaveira, Sabadell, 19-22/03/2016

5ª xornada Liga Benxamín, A Gandara-Narón, 12/03/2016

- 3ª xor. Liga Galega de Clubes, Ferrol, 05/03/2016

Campionato de España Inf-Jun, Terrasa, 27-01/03/2016

4ª xornada Liga Benxamín, CDJavier Gómez-Ferrol, 27/02/2016

Copa Galega de Clubes Alevín, Sta Isabel-Santiago, 20-21/02/2016

Campionato Galego Inf-Jun inverno, Cervo, 29-31/01/2016

- 2ª xornada Liga Promesa, CD Javier Gómez-Ferrol, 31/01/2016

4ª xornada Liga Alevín, Batallones-Ferrol, 23/01/2016

- 3ª xornada Liga Benxamín, Batallones-Ferrol, 23/01/2016

2ª xornada Liga de Clubes, Batallones-Ferrol, 16/01/2016

2ª  xornada Liga Infantil, Fluvial Lugo, 9/01/2016

- Cto. Galego Absoluto P25, Rías do Sur-Pontevedra, 28-30/12/2015

3ª xornada Liga Alevín, CDJavier Gómez-Ferrol, 19/12/2015

- 2ª xornada Liga Benxamín, CDJavier Gómez-Ferrol, 19/12/2015

Toma de Tempos, CDJavier Gómez-Ferrol, 12/12/2015

Cto de España Absoluto P25, Gijon, 27-29/11/2015

1ª xornada Liga Infantil, Batallones-Ferrol, 21/11/2015

2ª xornada Liga Alevín, Batallones-Ferrol, 14/11/2015

1ª xornada Liga Benxamín, Batallones-Ferrol, 14/11/2015

-XXXI Trofeo Ciudad de A Coruña, INEF-A Coruña, 14/011/2015

 -XXIII Trofeo de Narón, A Gandara-Narón, 07/11/2015

-1ª xornada Preliminar Liga Clubes, Riazor-A Coruña, 31/10/2015

-1ª xornada Liga Alevín, A Gandara-Narón, 24/10/2015

Temporada 2013-14

Web FEGAN; máis información na memoria deportiva

Waterpolo

1ª división2ª divisiónCadeteInfantilAlevín

Campionato Galego Alevín e Benxamín

Natación

Temporada 2012-13 

Temporada 2011-12

Temporada 2010-11

Temporadas anteriores

Agradecimiento especial

Patrocinadores

Concello Ferrol
conselleria deportes